Vyberte si dokonalý základný modul

Pri navrhovaní svojho nového domova prostredníctvom nášho modelovacieho systému si na začiatku vždy vyberáte základný modul, ktorý má šírku 5,5 m a dĺžku v rozmedzí od 7,5 do 11 m a tiež rôzne členenie interiéru. Modelové interiéry sú navrhnuté tak, aby vyhovovali všetkým potrebám malej či veľkej rodiny, no samozrejme, je iba na vás, či interiér ponecháte v tejto podobe alebo si ho pri vypracúvaní projektovej špecifikácie našimi architektmi pozmeníte podľa svojich požiadaviek.

Niektoré základné moduly sú navrhnuté tak, že obsahujú aj kúpeľňu a toaletu a teda môžu fungovať samostatne, bez potreby pridávania ďalších modulov. Takéto jednoduché domčeky sú vhodné najmä pre mladé páry, ktoré počítajú s neskorším rozrastaním sa – k základnému modulu je možné neskôr jednoducho pristavať ďalšie miestnosti.

V ponuke základných modulov tiež nájdete aj verzie so schodmi, pri ktorých sa počíta s druhým poschodím – povalou. Tento priestor môžete premeniť na nádhernú atypickú spálňu, pracovňu či detskú izbu.

Vonkajší dizajn základného modulu si môžete vybrať pri konzultácii prevedenia domčeka s našimi architektami. Aktuálne vám radi ponúkneme päť zaujímavých dizajnov, ktoré sa líšia napríklad vonkajšou fasádou, strechou či veľkosťou okien.

Základný model
Základný model
Základný model
Základný model

Veľké okná francúzskeho typu sú aktuálne veľkým hitom, lebo nádherne presvetlia interiér. Rovná strecha zas prináša možnosť zasiať si na ňu trávu či iné rastliny a vytvoriť tak veľmi efektný a moderný dizajn. Drevená fasáda domu zas dodá stavbe prírodný nádych a krásne vynikne najmä v modernom prostrední, ktoré zjemní a obzvláštni. Vybrať si môžete aj verziu základného modulu so vsadenými oknami, ktoré umožňujú vytvorenie malej útulnej terasy.

Náš modelovací systém je tu hlavne na to, aby vás inšpiroval a dodal vám chuť pustiť sa do stavby svojho nového domova. Prelistujte si naše základné moduly a vyberte si taký, ktorý bude pre vašu rodinu centrom oddychu, pohody a radosti. Budeme radi, ak vám pri výbere budeme môcť poradiť, neváhajte nás preto kontaktovať.

Aj takto môže vyzerať srdce vášho domova