NAŠA PONUKA

Robíme viac, ako len pekný dizajn

Logo
VŠETKO NA JEDNOM MIESTE

Úsporne, ekologicky, pre vás

Náš ateliér tvorí odborný tím ľúdí, stavebných inžinierov, architektov a projektantov s vyše 18-ročnými skúsenosťami v oblasti projektovania stavieb. Zameriavame sa na stavby každého typu, no najmä na stavby určené na bývanie ako sú rodinné a bytové domy.

Naše návrhy domov spĺňajú tie najprísnejšie energetické požiadavky – domy od nás sú úsporné, nízkoenergetické a ekologické. Preferujeme stavby z prírodných materiálov, ktoré sú najviac šetrné k našej prírode a navyše majú prirodzený vzhľad. Ako jeden z mála ateliérov na Slovensku sa zaoberáme projektovaním v BIM (Building Information Model).

Radi vám ponúkneme naše komplexné služby – od návrhu vášho projektu až po jeho realizáciu. Neváhajte sa na nás preto obrátiť s akoukoľvek požiadavkou.

NAŠE SLUŽBY

Zabezpečíme pre vás

ZAKLADATEĽ PROJEKTU

Ing.arch. Peter DANKO

„Mojím cieľom je dať ľuďom pri navrhovaní ich budúceho domova maximálnu voľnosť a následne im pomôcť zmeniť ich sen na realitu. Katalógové domy ma nebavia, verím, že v každom projekte by mal byť kus jeho majiteľa, a to nielen v procese zariaďovania interiéru, ale od úplných základov. Práve preto som inicioval vytvorenie projektu Navrhni si dom – aby si každá rodina mohla jednoducho vyklikať svoj dom, bez kompromisov, s ohľadom na ich požiadavky a očakávania.“

Viac o Petrovi Dankovi
Peter Danko
Hlavný architekt